happy-with-traffit
Rekrutacja

„Efekt Traffit-a” czyli jak zmienia się życie rekrutera kiedy pojawi się Traffit

Kto zacznie pracować z Traffit-em nie potrafi zrozumieć, jak mógł wcześniej pracować bez niego. Nazywamy to „efektem Traffit-a” 🙂 Co zmienia się, kiedy rekruter wprowadza go do swojej codziennej pracy?

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Rekruter nie musi już pisać spersonalizowanej wiadomości do każdego kandydata –  w Traffit może utworzyć nieograniczona liczbę szablonów, a następnie korzystać z nich w korespondencji z kandydatami. Może też utworzyć z nich automatyczne powiadomienia, wysyłane np. po złożeniu aplikacji czy po odrzuceniu kandydata z procesu.

Z Traffit-em nie musi już też analizować profilu każdego kandydata i tworzyć o nim długich notatek – z CV-ki importujemy najważniejsze informacje, a on może wyłącznie uzupełnić profil dodatkowymi tagami (słowami kluczowymi), z którymi ma być kojarzony:

search-traffit

Również nowi kandydaci praktycznie nie wymagają   żadnej pracy – każda nowa aplikacja, niezależne od źródła (wysłana na skrzynkę mailową rekrutera czy wynikająca z uzupełnienia formularza aplikacyjnego) powoduje automatyczne utworzenie nowego rekordu oraz przypisane go do trwającego procesu rekrutacyjnego. Rekrutacja jeszcze nigdy nie była tak prosta 🙂

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Sprawdź miesięczne koszty promocji swoich ogłoszeń rekrutacyjnych. Niezła sumka, co? 😉 A teraz wyobraź sobie, że nasz rekruter ma swoją – dużą i bogatą w różne dane bazę kandydatów, od której zaczyna poszukiwania i zamiast tworzyć nową rekrutacje od zera, korzysta najpierw z własnych zasobów. Kiedy pozostali rekruterzy w jego firmie lub agencji również codziennie uzupełniają i aktualizują tą wspólną bazę kandydatów, z czasem pozwala ona ograniczyć do minimum poszukiwania kandydatów „na zewnątrz”.

PORZĄDEK

Wszyscy kandydaci – byli, aktualni i przyszli – w jednym miejscu. Jedna i własna baza wszystkich zgłoszeń z maila, formularzy rekrutacyjnych i byłych procesów. Baza, którą rekruter może uzupełniać również potencjalnymi kandydatami na których trafia – nawet przypadkiem – w codziennej pracy. Spędzając większość czasów na biznesowych portalach społecznościowych takich jak LinkedIn czy GoldenLine, jednym kliknięciem dodaje do bazy najciekawsze profile potencjalnych kandydatów. A gdy pojawia się idealna oferta dla któregoś z nich, Traffit sam go podpowiada i przypomina jego profil.

ANALIZA I RAPORTY

Nasi użytkownicy już dawno usunęli kalkulator z biura! Nie muszą liczyć kandydatów, zgłoszeń czy aktywności poszczególnych rekruterów. Mogą skupić się na efektywnych zajęciach, a liczenie zostawili swojemu Traffit-owi. Tyczy się to również skuteczności ofert pracy i serwisów, gdzie są one postowane! W każdej chwili mogą wyeksportować dokładne statystyki kandydatów, rekrutacji i użytkowników.

CANDIDATE EXPERIENCE

Żaden kandydat nie zgłasza się już z reklamacją, że nie dostał feedbacku. Kandydaci otrzymują informację zwrotną automatycznie i od razu po przeniesieniu ich na kolejny etap. Rekruterzy komunikują się z nimi mailowo i SMS-owo bezpośrednio z Traffit-a. A każda wiadomość mailowo wysyłana jest z ich skrzynki!

 

Brawo Traffit!

oie_8941236csyvju3

 

____________________________________________________________________________________________________

Masz jakieś pytania odnośnie Traffit? Czuj się swobodnie i zadawaj je nam na livechat lub mailowo. Jesteśmy po to aby ułatwiać Twoją pracę, dlatego chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteś rekruterem w swojej firmie lub pracujesz w agencji pracy  i chcesz przetestować Traffit? Zgłoś się do nas i otrzymaj dostęp do bezpłatnego 14-dniowego demo:

Comments

comments

You Might Also Like