tlo
Nowości w TRAFFIT

Dobra wiadomość dla użytkowników Slacka – nowa funkcjonalność w Traffit!

Slack to jedno z najpopularniejszych rozwiązań służących do komunikacji wewnętrznej w wielu firmach – korzysta z niego prawie 3 mln użytkowników dziennie, a liczba ta stale rośnie. Sami korzystamy z niego w codziennej pracy 🙂  Wiemy, że wielu z naszych klientów również, dlatego postanowiliśmy wprowadzić do Traffit-a nową funkcjonalność, jaką jest integracja ze Slackiem.

Zacznij od utworzenia na Slacku nowej grupy, w ramach której Traffit będzie Wam sygnalizował nowych kandydatów w bazie. W tym celu wejdź  do swojego Slacka i kliknij na ikonę plusika przy polu Channels na lewym menu. Dodaj nowy kanał do swojego Slacka, opisując go w wygodny dla Ciebie sposób, np.:Dodawanie nowego kanału na Slacku

Kliknij na Create channel – voila! Twój nowy kanał na Slacku, dedykowany nowym kandydatom z Traffit-a jest już gotowy. Teraz wystarczy zintegrować z nim Traffit-a. Ta funkcjonalność jest dostępna w Twoim Trafficie w zakładce Ustawienia –> Ustawienia systemu, na samej górze strony.

Po kliknięciu na Add to Slack zostaniesz przeniesiony na stronę autoryzacji. Slack zapyta Cię o autoryzację Traffit-a oraz wybranie nazwy kanału, do którego mają być wysyłane sygnały o nowych aplikacjach. Wybierz z rozwijanej listy nazwę kanału na Slacku, a następnie kliknij na Authorize aby zakończyć proces integracji:

 

traffit-slack

 

Po autoryzacji w Twoim Trafficie pokaże Ci się komunikat: „Slack jest zintegrowany z twoim Traffitem”. Dodatkowo mailem otrzymasz potwierdzenie z następującą informacją: „You just installed TRAFFIT for the Traffit Slack team.”

 

Co daje Ci integracja Traffit-a z Twoim Slackiem?

Możesz korzystać z mailowych powiadomień z Traffit-a o nowych aplikacjach, jednak przy dużej ilości zgłoszeń mogą one zwyczajnie zaśmiecać Twoją skrzynkę, a tym samym tylko utrudniać Ci pracę. Integracja ze Slackiem pozwoli Ci być na bieżąco z nowymi aplikacjami w Twoich rekrutacjach bez konieczności sprawdzania i zapełniania skrzynki mailowej. Nie musisz też dodawać do rekrutacji obserwatorów – jeśli członkowie Twojego zespołu chcą również być informowani o nowych zgłoszeniach w rekrutacji, wystarczy że zaprosisz ich do dołączenia do odpowiedniego kanału na firmowym Slacku.

Każda nowa aplikacja w udostępnionym przez Ciebie formularzu zaowocuje odpowiednim komunikatem na wybranym kanale:

slack-powiadomienie-od-traffit

Mamy nadzieję, że ta funkcja sprawi, że pokochasz swojego Traffit-a jeszcze bardziej 😉

____________________________________________________________________________________________________

Masz jakieś pytania odnośnie Traffit? Czuj się swobodnie i zadawaj je nam na livechat lub mailowo. Jesteśmy po to aby ułatwiać Twoją pracę, dlatego chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteś rekruterem w swojej firmie lub pracujesz w agencji pracy  i chcesz przetestować Traffit? Zgłoś się do nas i otrzymaj dostęp do bezpłatnego 14-dniowego demo:

Comments

comments

You Might Also Like