wow-2652085_1280
Nowości w TRAFFIT Ogłoszenia

Nowe funkcje w Twoim Trafficie!

Pytasz, co u nas? Wszystko w jak najlepszym porządku, chociaż dawno się nie widzieliśmy. Dlaczego? Bo bardzo ciężko pracowaliśmy, by teraz móc się Tobie pochwalić tym, co można nazwać krokiem milowym w naszej drodze do stworzenia najlepszego systemu rekrutacyjnego na świecie! Czym możemy pochwalić się tym razem?

 

GEOLOKALIZACJA

LokalizacjaNie musisz już szukać kandydatów tylko w konkretnej miejscowości wpisując ją ręcznie! Dzięki wprowadzeniu w Traffit geolokalizacji i załadowaniu bazy wszystkich miast i miejscowości w Polsce – możesz teraz dokładnie określać lokalizację kandydata widoczną w informacjach szczegółowych na jego profilu. Służy do tego widoczny w Ustawienia –> Konfiguracja pól nowy typ pola: Lokalizacja, które możesz umieszczać na formularzu kandydata (oraz innych konfigurowalnych formularzach, np. rekrutacji). Czy zauważyłeś przy okazji, juk uprościliśmy zakładki Ustawienia i Uprawnienia? 🙂

Takie pole powoduje że możesz:

  • filtrować kandydatów w bazie według ich lokalizacji, podając konkretną miejscowość oraz akceptowalną odległość od tej miejscowości – np. Wrocław + do 30 km od Wrocławia
  • pytać kandydatów w tworzonych w Trafficie formularzach aplikacyjnych o ich dokładną lokalizację z załadowanej bazy (unikniesz wtedy problemów ze znalezieniem w bazie kandydatów, którzy aplikując zrobili literówkę w nazwie miejscowości)

zrzut-ekranu-2017-10-25-o-10-15-42

 

KLAUZULE

Wcześniej system rekrutacyjny Traffit pozwalał na dodanie jednej wspólnej klauzuli dla tworzonych formularzy. Teraz możliwe uzupełnienie w systemie całej listy klauzul, a następnie wybieranie tych, które mają być widoczne przy poszczególnych formularzach. Tworząc nową klauzulę możesz każdorazowo zdecydować:

  • czy będzie widoczna na formularzu aplikacyjnym
  • czy będzie widoczna na profilu kandydata
  • czy użytkownik tworzący formularz będzie mógł ją całkowicie usunąć
  • czy, jeśli klauzula znajdzie się na formularzu, to kandydat będzie musiał ją zaakceptować by móc zaaplikować na dane ogłoszenie:

Klauzule

Po wprowadzeniu tej opcji dodaliśmy też na profilu kandydata nową sekcję Klauzule, gdzie możesz podejrzeć które konkretnie klauzule zaakceptował dany kandydat aplikując.

 

WIĘCEJ NIŻ 1 OGŁOSZENIE DO REKRUTACJI

Potrzebne Ci kilka wersji językowych ogłoszenia? Chcesz tworzyć różne ogłoszenia w zależności od tego, gdzie będą postowane? (Facebok, portale związane z pracą, własna zakładka Kariera). Twój system rekrutacyjny Traffit pozwala Ci teraz utworzyć więcej ogłoszeń do jednej rekrutacji, a każde z nich będzie miało swój link i swój indywidualny formularz. Niezależnie od wypełnionego formularza wszyscy kandydaci będą trafiać do Twojej bazy i będą przypisani do tej konkretnej rekrutacji.

 

ŹRÓDŁO APLIKACJI NA PROFILU KANDYDATA

zrzut-ekranu-2017-10-25-o-11-41-36Dokładne źródła aplikacji (w przypadku kandydatów aplikujących przez formularze) są już dostępne nie tylko w raportach, ale również na profilach poszczególnych kandydatów.

W przypadku gdy aplikował kilkukrotnie z jednej strony lub z kilku stron, będziesz widział wszystkie źródła aplikacji wraz z datami kiedy kandydat uzupełnił i wysłał formularz.

 

FILTR WOLNYCH KANDYDATÓW

zrzut-ekranu-2017-10-25-o-11-55-21Zauważyłeś nową ikonkę na liście kandydatów, obok filtrów? To filtr dostępnych kandydatów. Twój system rekrutacyjny zawiera bazę wszystkich kandydatów – potencjalnych, zatrudnionych lub odrzuconych, a także aktualnie biorących udział w którejś z rekrutacji. Dzięki temu filtrowi możesz łatwo stworzyć listę dostępnych kandydatów czyli tych, którzy – zgodnie z danymi w Twojej bazie – nie są aktualnie nigdzie zatrudnieni i mogą być zainteresowani nowymi ofertami pracy.

Jak Ci się podoba? Niedługo wracamy z kolejnymi nowinkami!

____________________________________________________________________________________________________

Masz jakieś pytania odnośnie Traffit? Czuj się swobodnie i zadawaj je nam na livechat lub mailowo. Jesteśmy po to aby ułatwiać Twoją pracę, dlatego chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteś rekruterem w swojej firmie lub pracujesz w agencji pracy  i chcesz przetestować system rekrutacyjny Traffit? Zgłoś się do nas i otrzymaj dostęp do bezpłatnego 14-dniowego demo:

Komentarze

komentarzy

You Might Also Like